top of page

design

interiéru

Sella Black.png

kdo je designer

Profesionál s citem pro plánování prostoru, znalostí materiálů a struktur. Mísí znalosti architektury a dekorativního umění. Dokáže vzbudit emoce vyladěním interiéru a zajistit Vám prostor k Vaši rovnováze.

jak to probíhá

Designer prodiskutuje s klientem možnosti proměny prostor a potenciál přidání dalších prvků. Klient by měl znát hodnotu svého budgetu, na oplátku za něj získá kompletní vizualizace a zajištění celého projektu na klíč.

proč to má úspěch

Ušetříte za přešlapy při výběru nevhodného nábytku, materiálů a doplňků. Designer dokáže přesně odhadnout, co Vaše nemovitost potřebuje, a kde to najít. Šetří Vaší energii, čas a finance.

/v procesu

Interiérová proměna obývacího pokoje pro starší manželský pár.

Změnili jsme dispozice a zazdily dveře, abychom získali prostor navíc.

Tlumené přírodní barvy a dřevo, to bylo přáním majitelů. Doplnili jsme ho o studené šedo-bílé odstíny na všech dekorech dřeva a na tapetě.

Stínění v podobě římských rolet a závěsů příjemně doplnilo interiér.

/mé projekty

garsonka na Novém Městě

pracovna a šatna, Kunratice

apartmán Airbnb na Kampě

koupelna v Pňovicích

Záchrana retro koupelny ze šedesátých let ve starém domě po babičce. Naší realizaci zdokumentovala Česká televize a vy se na celý výstup můžete podívat tady.

pražská ložnice

Pokoj v nájemním bytě pro Annu, která miluje Fridu Kahlo. Provizorní pokoj v podnájmu se promění v útulný prostor plný barev. Na reportáž z procesu realizace se podívejte tady.

proměna kuchyně v Praze

Pořádná kuchyně v gurmánském stylu. Designérský tým staví kuchyň, ve které může vařit opravdový milovník jídla. Na Vysílání se podívejte tady.

feng-šuej ložnice, Praha

Někdy stačí "šoupnout“ nábytkem. Ložnice ve stylu feng-šuej. Vysílání plné harmonie můžete shlédnout tady.

apartmán v Praze

Originální zpracování apartmánu na krátkodobý pronájem v centru Prahy. Prostoru jsme vdechli život a energii.

bottom of page